Нбк Јапонија МЈС-55ЦСК-ЕРД 18мм до 19мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈС-55ЦСК-ЕРД 18мм до 19мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Това е достапна
DEN 2205.76
Количина на стоки:

Нбк Јапонија МЈС-55ЦСК-ЕРД 18мм до 19мм флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈС-55ЦСК-ЕРД 18мм до 19мм Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 18ммспојка Со 2 Дијаметар : 19ммспојка Должина : 54појка Надворешен Дијаметар : 55материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)55185414227, 5 M6/M513/8 NBK Јапонија MJS-55 CSK-ERD 18mm до 19mm флексибилна Спојкамјс-55 CSK-ERD-18мм-19мм.

Основните својства

Додатоци на производот