Нат &засилувач; Џулс Две Тон Крем И Црна 12 инчен Ткаени Ткаенини За Складирање Кошница

Нат &засилувач; Џулс Две Тон Крем И Црна 12 инчен Ткаени Ткаенини За Складирање Кошница

Това е достапна
DEN 359.36
Количина на стоки:

ДВОБОЈНА КОРПА Со ТКАЕНА ТЕКСТУРА - Вградени рачки на страна додаваат функционалност ИЗРАБОТЕНИ од ПАМУЧНА И ПЛЕТЕНА ПОЛИЕСТЕРСКА ТКАЕНИНА - флексибилните страни ќе се држат за практично складирање; само за Миење Раце. МЕРИ ПРИБЛИЖНО 12 ИНЧИ ВИСОКИ и 12 ИНЧИ ВО ДИЈАМЕТАР - Прекрасно За чување ќебиња во дневната соба, семејната соба или дувлото за филмска ноќ. ОТВОРЕНАТА КОРПА ЗА СКЛАДИРАЊЕ МОЖЕ ДА се КОРИСТИ И НА Полица - Контејнерот може да собере и алишта, играчки за деца или домашни миленици или што било друго што треба организирано. ПОДАРОК-Совршен подарок за затоплување на куќата, невестински туш или дипломирање или како самостојно купување за нов дом. Нат и Џулс Двобоен Крем И Црна Корпа за Складирање Ткаени Ткаенини од 12 инчи.

Основните својства

Додатоци на производот