Таблет Пакет: Вклучува Амазон Оган HD 10 таблета, 10.1, 1080p Целосна HD, 32 GB &засилувач; Направени За Амазон Активни Бучава Поништување Bluetooth Слушалки

Таблет Пакет: Вклучува Амазон Оган HD 10 таблета, 10.1, 1080p Целосна HD, 32 GB &засилувач; Направени За Амазон Активни Бучава

Това е достапна
DEN 3679.68
Количина на стоки:

Овој пакет содржи : Оган HD 10 таблет, 101", 1080p Full HD, 32 GB (Црно) И Направен За Активно Поништување На Бучава Bluetooth Слушалки (Црна). Брз и одговорен - моќен окта-јадрен процесор и 3 GB RAM МЕМОРИЈА. 50% повеќе ОВЕН од претходната генерација. Долготрајни 12-часовна батерија и 32 или 64 МК внатрешна меморија. Додадете до 1 ТБ со микросд (продаден одделно). Посветол дисплеј-Живописен 10.1 " 1080p Целосен HD дисплеј е 10% посветол од претходната генерација, со повеќе од 2 милиони пиксели. Пожарот HD 10 е речиси 20% посветол од Samsung Galaxy Tab A8 (2022). ТИВКО СЛУШАЊЕ : Блокирајте ја метежот и вревата на вашата околина и потопете се во вашата музика дома, на работа или додека патувате. Високото стандардно активно откажување на бучавата значително ја намалува надворешната бучава во позадина како што е потврдено ОД УЛ. ПРО АУДИО ПЕРФОРМАНСИ : Фокус со јасен и отворен звук дава резолуција и прецизност низ широкиот опсег на фреквенции за да понуди задоволувачко емоционално влијание од музиката. Почувствувајте го ударот на секое срце и слушнете го секој изговорен збор со различни и фини детали. Овој пакет содржи : Оган HD 10 таблет, 10.1", 1080p Full HD, 32 GB (Црно) И Направен За Активно Поништување На Бучава Bluetooth Слушалки (Црна). Брз и одговорен - моќен окта-јадрен процесор и 3 GB RAM МЕМОРИЈА.

Основните својства

Додатоци на производот