Fам Околу И Да Дознаете Персоналните Алуминиум Авто Пред Регистарска Табличка Декоративни Метал Новина Автомобил Плоча Камион Предната Ознака Суета таг 6х12 во

Fам Околу И Да Дознаете Персоналните Алуминиум Авто Пред Регистарска Табличка Декоративни Метал Новина Автомобил Плоча Камион Предната Ознака Суета

Това е достапна
DEN 111.84
Количина на стоки:

● Материјал : Изработен Од 100% Алуминиум Со Метална Регистарска Табличка Со Печат Со Висок СјајВодоотпорен, Анти - ' Рѓа, Отпорен На Временски Услови И Многу Издржлив.Печатени Со Најсовремена Технологија За Дигитално Печатење За Да Обезбедат Години На Издржливост, Без Избледување. € Големини : Нашата Регистарска Табличка Измери 6" X12 " Инчи (Стандардна Големина На Сад) Со Дупчиња За Монтирање На Горниот И Долниот Дел За Да Одговара На Вашето Возило.Претходно Дупчат Дупки За Брзо И Лесно Монтирање На Секое Возило. € Перформанси На Производот : Лесен И Издржлив, Лесен За Инсталирање И Лесен За Чистење. Водејќи Ја Модата, Да Создадете Неверојатен Изглед И Долготрајна Квалитетна Рамка, Поубава, Позабележителна И Да Го Истакнете Вашиот Автомобил. + Применлива Сцена : Овие Предни Регистарски Таблички Се Совршено Уживање За Вашата Страст,Додајте Го Вашиот Автомобил Со Овие Забавни Метални Регистарски Таблички,Уникатен Декоративен За Вашиот Автомобил, Камион, Приколка,Р., Гаража Или Спална Соба. ● Специјална Белешка : Оваа Алуминиумска Предна Регистарска Табличка За Автомобил Гарантирано Ќе Ги Изненади Вашите Пријатели И Семејства.Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Удобност, Секогаш Очекуваме Да Ви Служиме!. Fам Наоколу И Да Дознаете Зошто Изберете Декоративна Регистарска Табличка Што Ја Сакате? Персонализираната Регистарска Табличка Може Да Биде Совршена За Ставање На Предниот Дел Од Автомобилот Или За Украсни Цели Низ Куќата, Како Во Вашата Спална Соба, Гаража, Подрум, Итн.Додава Повеќе Личности На Вашите Возила И Го Прави Вашето Возило Поизразено.

Основните својства

Додатоци на производот