3drose Најдобар Тренер Некогаш Црно-Бело Патување Кригла, 14 мл, Бело

3drose Најдобар Тренер Некогаш Црно-Бело Патување Кригла, 14 мл, Бело

Това е достапна
DEN 563.52
Количина на стоки:

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Најдобар Тренер Досега-Црно-Белата Патничка Кригла е одличен начин да го земете омилениот топол или ладен пијалок заедно. Со заострено дно, оваа стилска кригла од 14 метри се вклопува во стандарден држач за чаши и се одликува со рачка за лесно држење со одмор на палецот, капак за отворање на лизгалки и коси површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце.

Основните својства

Додатоци на производот