Хенки Бамбус Голем Преклопен Лаптоп Лаптоп Стојат Биро Со Висина Прилагодливи Нозе Фиока Чаша Држач, Кревет Маса Служат Послужавник За Јадење Појадок, Читање Книг?

Хенки Бамбус Голем Преклопен Лаптоп Лаптоп Стојат Биро Со Висина Прилагодливи Нозе Фиока Чаша Држач, Кревет Маса Служат Послужавник

Това е достапна
DEN 639.68
Количина на стоки:

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО БИРО ЗА ЛАПТОПИ ОД БАМБУС-100% природен бамбус, еколошки и цврст; се користи за Сурфање На Интернет, јадење храна, боење, читање, извршување домашни задачи на креветот, софата, лежалката, подот, автомобилот итн ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН - прилагодлива должина на нозете и 5 слотови агли на навалување на фиоката за подобро искуство при гледање. ФУНКЦИЈА ЗА ДИСИПАЦИЈА НА ТОПЛИНА-Прекрасен издлабен дизајн на работната површина во форма на вител за подобро дисипирање на топлина. УДОБЕН ДИЗАЈН-Чаша за заштеда На Грижа-жлеб. Мала фиока за чување пенкало, подлога за белешки или телефон. Затка спречува лизгање на скутот од работната површина. ПРЕНОСЛИВ ЛАПТОП Биро-Големина На Производот : 21 5/8 "Л х 13 3/4" В х 11 3/8 " Ч (55 х 35 х 29 см). Лесен и преклоплив, лесен за носење. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО БИРО ЗА ЛАПТОПИ ОД БАМБУС-100% природен бамбус, еколошки и цврст; се користи за Сурфање На Интернет, јадење храна, боење, читање, извршување домашни задачи на креветот, софата, лежалката, подот, автомобилот итн. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН - прилагодлива должина на нозете и 5 слотови агли на навалување на фиоката за подобро искуство при гледање. ФУНКЦИЈА ЗА ДИСИПАЦИЈА НА ТОПЛИНА-Прекрасен издлабен дизајн на работната површина во форма на вител за подобро дисипирање на топлина.

Основните својства

Додатоци на производот