Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Случај, Camshield Pro Серија Случај Со Слајд Камера Покритие, Тенок Стилски заштитен случај За Samsung Galaxy S20 Ultra / S20 Ultra 5G, 6.9 инчен

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Случај, Camshield Pro Серија Случај Со Слајд Камера Покритие, Тенок Стилски заштитен случај За Samsung

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Camshield Pro Серија Случај Со Слајд Камера Покритие За Samsung Galaxy S20 Ултра / S20 Ултра 5 G Уникатен Дизајн : Капак Слајд Камера за заштита на камерата од гребење, 0,2 mm подигната рамка за заштита на камерата. Напредна Технологија : Процес со напредна технологија, деликатно чувство на допир, анти-отпечаток од прст и дамка од масло. Точни Исечоци : Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Безжично полнење-пријателски : поддржува безжично полнење, нема потреба да го соблекувате куќиштето кога одите безжично да го полните телефонот. Camshield Pro Серија Случај Со Слајд Камера Покритие За Samsung Galaxy S20 Ултра / S20 Ултра 5 G. Уникатен Дизајн : Капак Слајд Камера за заштита на камерата од гребење, 0,2 mm подигната рамка за заштита на камерата. Напредна Технологија : Процес со напредна технологија, деликатно чувство на допир, анти-отпечаток од прст и дамка од масло. Точни Исечоци : Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Безжично полнење-пријателски : поддржува безжично полнење, нема потреба да го соблекувате куќиштето кога одите безжично да го полните телефонот.

Основните својства

Додатоци на производот