Премиум Стп Кожа 5.2 Инчен Универзален Ремен Клип Футрола Со Рачен Зглоб За Samsung Z4, Galaxy Amp Prime 2, Експрес Премиер 2, J3, J3 Prime, J3 Emerge, A3, ZTE Blade A520 Со Вангоди Слушалки

Премиум Стп Кожа 5.2 Инчен Универзален Ремен Клип Футрола Со Рачен Зглоб За Samsung Z4, Galaxy Amp Prime 2, Експрес Премиер 2, J3, J3 Prime,

Това е достапна
DEN 271.84
Количина на стоки:

Премиум Стп Кожен Материјал Магнетното затворање обезбедува сигурен и удобен пристап до Ременот на Зглобот на вашиот уред вклучен за практично носење Двојните прегради ви овозможуваат да носите 2 уреди во еден случај, 1 џеб за лизгање за вашата готовина или хартиен документ и 4 слотови за картички за вашите кредитни картички, ЛИЧНА карта, возачка дозвола итн. Вградената јамка за појас овозможува прицврстување На вашиот појас Одлично За Патување, Кампување, Пешачење, Возење Велосипед, Качување и секојдневна употреба. Компатибилен со повеќето мобилни телефони До Надворешни Димензии од 5,5 Инчи : 5,8 х 3,4 х 1,5 инчни Внатрешни Димензии : 5,7 х 3,3 х 1 инч. Пакетот Вклучува : 1 Половината Појас Јамка Футрола + 1 Вангоди Слушалки.

Основните својства

Додатоци на производот