Кимберли-Кларк 05816 Бришачи Вајпал Л30, Скокачка Кутија, 9.8 В х 16.4 Л

Кимберли-Кларк 05816 Бришачи Вајпал Л30, Скокачка Кутија, 9.8 В х 16.4 Л

Това е достапна
DEN 1201.92
Количина на стоки:

Идеален за општа намена, чистење на лесни должности Ги отстранува почвите и течностите од лицето и рацете. Еднократно издавање за корисниците во движење. Идеален за рутинско индустриско чистење и одржување. Ги отстранува почвите и течностите од лицето и рацете. Заштитени од загадувачи кога се ставаат во диспензерот. ВИПАЛ Л30 Бришач, СКОКАЧКИ ПРОЗОРЕЦ, Бел, 16, 4х9, 8".

Основните својства

Додатоци на производот