6 Пакет Секин Маса Тркач Топла Розова, 12 х 108 инчен Сјајот Бебе Сина Маса Тркач За Правоаголник Маса За Роденден, Свадба, Банкет, Одмор Партија Украси, Божиќ Подарок &з

6 Пакет Секин Маса Тркач Топла Розова, 12 х 108 инчен Сјајот Бебе Сина Маса Тркач За Правоаголник Маса За Роденден, Свадба, Банкет,

Това е достапна
DEN 479.84
Количина на стоки:

Пет Светки Материјал СЈАЈНА и УБАВА : тркачот за маса со светки е многу убав и блеска во светлината. Светките се мали, тие фаќаат и рефлектираат каква било светлина што може да биде во близина. Најдобро украсување за празници и настани. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ПОГОДЕН за КОЖАТА : тркачот на масата е многу мек и мазен, не е лесен за брчки. Пет Светки Материјал, светки се мали, и машина зашиени на ткаенина. Сјајот не излезе лесно. ДОЛГОРОЧНА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Овој тркач Со Топла Розова маса зазема малку простор кога е преклопен и може да се чува долго време до следната забава. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Секој тркач на маса има големина од 12" х 108", совршен за маса на која седат 8-10 луѓе. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : сите прашања ве молиме слободно контактирајте не! ОГОРИ ќе ве поддржи со одлична услуга по продажбата. Пет Светки Материјал. СЈАЈНА и УБАВА : тркачот за маса со светки е многу убав и блеска во светлината. Светките се мали, тие фаќаат и рефлектираат каква било светлина што може да биде во близина. Најдобро украсување за празници и настани. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ПОГОДЕН за КОЖАТА : тркачот на масата е многу мек и мазен, не е лесен за брчки. Пет Светки Материјал, светки се мали, и машина зашиени на ткаенина.

Основните својства

Додатоци на производот