Неограничена смола за искачување на човекот manидни скулптури креативни рачно завршени скулптури фигура за бар/дома/канцелариски уметнички декор

Неограничена смола за искачување на човекот manидни скулптури креативни рачно завршени скулптури фигура за бар/дома/канцелариски

Това е достапна
DEN 447.84
Количина на стоки:

Статуи со тешки работи : Зачудувачко, лесно инсталирање на уметноста изгледа одлично на високи wallsидови или над скалила, во групи од 2-4 на полици или во фоајери, во синглови од секоја страна на камин мантија, или во деловни активности како разговор почетници во канцелариски лоби Нежните линии, аголна, мода и личност, се совпаѓаат со модерната естетика. Позиција со големина : 5,12 (л) x3.8 (ж) инчи (13x10x32.5cm), висока 33,46 инчи (85 см) со линија; Позиција Б големина : 7.09 (ж) инчи (18x8x18cm), висока 29,53 инчи (75 см) со линија; Позиција Ц големина : 7.09 (ж) инчи (18x8x18cm), висока 29,53 инчи (75 см) со линија. Погодно е да се користи како украсна ставка за бар, дом, канцеларија, итн. Може да се обеси по ваш избор на висина. Скулптура на wallидови на човек што се качува на јаже, го отелотворува духот на храброст да ризикува. Статуи со тешки работи : Зачудувачко, лесно инсталирање на уметноста изгледа одлично на високи wallsидови или над скалила, во групи од 2-4 на полици или во фоајери, во синглови од секоја страна на камин мантија, или во деловни активности како разговор почетници во канцелариски лоби. Нежните линии, аголна, мода и личност, се совпаѓаат со модерната естетика. Позиција со големина : 5,12 (л) x3.8 (ж) инчи (13x10x32.5cm), висока 33,46 инчи (85 см) со линија; Позиција Б големина : 7.09 (ж) инчи (18x8x18cm), висока 29,53 инчи (75 см) со линија; Позиција Ц големина : 7.09 (ж) инчи (18x8x18cm), висока 29,53 инчи (75 см) со линија.

Основните својства

Додатоци на производот