Аурабим Силиконски Бенд за Фитбит Алта

Аурабим Силиконски Бенд за Фитбит Алта

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Аурабим проектор решенија Од економски до професионални верзии нашите светилки обезбедуваат одличен квалитет. Економска верзија : прифатлива опција за потрошувачот со ниска употреба, дизајнирана да обезбеди најдобар квалитет со низок буџет. Лесна инсталација : вклучено Домување, минимизирајте го времето за инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред повторно е во акција!. Контакт : дали имате проблем или прашање во врска со светилката или компатибилноста на вашиот уред? Испратете ни е-Пошта, Нашата Услуга за Клиенти е тука да ви помогне. Заштита на корисникот : Светилките Од Економската серија вклучуваат гаранција за замена од 90 дена и гаранција за враќање на средствата од 30 дена,. Аурабим проектор решенија. Од економски до професионални верзии нашите светилки обезбедуваат одличен квалитет. Економска верзија : прифатлива опција за потрошувачот со ниска употреба, дизајнирана да обезбеди најдобар квалитет со низок буџет. Лесна инсталација : вклучено Домување, минимизирајте го времето за инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред повторно е во акција!. Контакт : дали имате проблем или прашање во врска со светилката или компатибилноста на вашиот уред? Испратете ни е-Пошта, Нашата Услуга за Клиенти е тука да ви помогне.

Основните својства

Додатоци на производот