DNA MOTORING TL-F15097-LED-3D-BK-G2 LED 3d Опашка Светлина Собранието Возачот &засилувач; Патнички Страна [Компатибилен со 99-07 F250 F350 F450 F550 / 97-03 F150 ]

DNA MOTORING TL-F15097-LED-3D-BK-G2 LED 3d Опашка Светлина Собранието Возачот &засилувач; Патнички Страна [Компатибилен со 99-07 F250

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Боја : Црна / Јасна Тип на светилка : ЛЕР. Стил : 3д ЛЕД "Ц" Стил Светлосна лента. Оем Дел Број : F65 Z13405 AF, F85 Z13405 CA, F65 Z13404 AF, F85 Z13404 CA. 99-07 форд Ф-250 СД, Ф350 СД, Ф-450 СД, Ф-550 СД. 97-03 Форд Ф-150. 2004 Форд Ф-150 Наследство. 97-99 Форд Ф-250. Одговара Само На Стилски Модели. Операција за играње со приклучок, Директно Поставување НА ЗАВРТКИ или Замена за Единицата За Акции. Нема Потреба Од Дупчење. Нашите професионални техничари прават тешки истражувања и развој во тестирање на апликации и фитинзи за автомобили за нашите производи. Ние исто така правиме ригорозно тестирање за јачината, издржливоста, како и долговечноста на материјалот со цел да се осигураме кога производот ќе пристигне на крајот на потрошувачите дека е подготвен да оди без грижи. Fitment®Компатибилен со 99-07 ford F-250 Sd F350 SD F-450 SD F-550 SD / 97-03 F-150 / 2004 F-150 Наследство / 97-99 F-250 Одговара Само На Стилски Модели. ①Оваа Ставка Вклучува Пар Опашки Светла (Лева и Десна Страна); носи Поинаков Изглед На Возилото Што Е Одлично За Употреба Во Шоуто или За Замена на Старите И Истрошени Опашки Светла. Quetucate que led Осветлување / LED Светлосна Лента; Дизајниран Со Напредна LED Технологија За Да Биде Визуелно Впечатлив додека Обезбедува Долготраен Излез На Светлина перформанс.

Основните својства

Додатоци на производот