Торба за период на санитарна салфетка, санитарна торба за салдо, санитарна подлога торбички за девојчиња жени дами, обоен срцев цртан филм уметност модерна

Торба за период на санитарна салфетка, санитарна торба за салдо, санитарна подлога торбички за девојчиња жени дами, обоен срцев

Това е достапна
DEN 1321.60
Количина на стоки:

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки. Ви благодариме што ги гледавте нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и за секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Основните својства

Додатоци на производот