А4 Гилотин тример, висок точен рачен инфрацрвен секач за ласерска хартија со безбедносен рамка, за сечење на училишта и канцеларии, лесен за употреба

А4 Гилотин тример, висок точен рачен инфрацрвен секач за ласерска хартија со безбедносен рамка, за сечење на училишта и канцеларии,

Това е достапна
DEN 1736.96
Количина на стоки:

★ Професионална гилотина : Направено од висококвалитетна легура на титаниум, сечилото на секачот за хартија е доволно остра за да се лизне хартијата лесно, уредно и чиста, без рабови или заглавени рабови ★ Точни намалувања : Наменето за точност, со решетка за усогласување за прецизност. Владетел на скала, со ознаки во сантиметри/инчи, помага при мерење. ★ Инфрацрвено позиционирање Сечење : Инсталирајте ја батеријата број 7, притиснете го прекинувачот за црвена моќност за употреба, калибрација, позиционирање и сечење се поточни. ★ Сечење со повеќе агол : Практична линија за обележување на аголот на работна маса, лесна за целосно сечење на аголот. Макс исече 10 листови хартија во исто време. ★ Мултифункционален секач за хартија : дизајниран да ги намали хартијата A2 A3 A4 A5, фотографиите, етикетите, картичките, рачните занаети и повеќе. Карактеристики : Ласерски секач за хартија за позиционирање, инфрацрвено помошно позиционирање и сечење; побезбедно е да се исечете со безбедносен штит; со остар раб за сечење, може да се намали околу 10 листови А4 хартија со дебелина од 1mm.product Параметри : Име : Ласер Позиционирање на хартија за позиционирање : 700*230*70mmcutting Големина : A4-A3 Color : Blacknumber of Cut Levers : 10fective Denge Dence : 460mm.

Основните својства

Додатоци на производот