Мњин Виси Ѕид Полица Велигден Влезната Врата Венец Велигден Зајаче Влезната Врата Венец Закачалки Виси Орнаменти

Мњин Виси Ѕид Полица Велигден Влезната Врата Венец Велигден Зајаче Влезната Врата Венец Закачалки Виси Орнаменти

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Дрвото Е Запечатено За Надворешна Употреба Светла За Дневна Соба Украси Среќни Празници Украси На Вратите Украси На Вратите Венец За Влезната Врата со Светла Кујнски Украси над Модерната Тркалезната Големина Е 30 см, А Дебелината е 0,3 см Врата Висат Знак Бар Ѕид Украси За Дома Предната Врата Писмо Монограм Врата Украси Виси Отворено Божиќ Дома Слатка Домашни Писма. Овој Знак Е Совршен За Вашата Влезна Врата, Камин, Ѕид Од Галерија, Потпрен На Полица, Влез.или Каде Било Во Вашиот Дом Совршен За Празничен Изглед Знак За Добредојде За Предната Врата Стоечки Венец За Канцелариска Врата Заменливи Домашни Знаци Празни Слики За Бањи Боемски Украси За Домови. Изработени Од Зелени Растенија, Постелнина И Други Материјали Добредојдовте Влезната Врата Знак Отворено Тремот Знаци Дрвени Закачалки Врата 18 Дрвени Знаци Влезната Врата Добредојдовте Одбор. Материјали : Лопатка, Биволска Карирана, Домашен Знак Со Венец Идеи За Божиќно Украсување Зимски Украси На Вратите Обесена Венец Од Венец Рустикален Добредојден Дрвен Знак за Предниот Трем. Дрвото Е Запечатено За Надворешна Употреба Светла За Дневна Соба Украси Среќни Празници Украси На Вратите Украси На Вратите Венец За Влезната Врата со Светла Кујнски Украси над Модерната. Тркалезната Големина Е 30 см, А Дебелината е 0,3 см Врата Висат Знак Бар Ѕид Украси За Дома Предната Врата Писмо Монограм Врата Украси Виси Отворено Божиќ Дома Слатка Домашни Писма.

Основните својства

Додатоци на производот