Денгж Мини Маса Ѓубре Може, Рециклирање Пластични Десктоп Ѓубре Може Со Замав Капак Бран Капак Контра Врвот Ѓубре Канта

Денгж Мини Маса Ѓубре Може, Рециклирање Пластични Десктоп Ѓубре Може Со Замав Капак Бран Капак Контра Врвот Ѓубре Канта

Това е достапна
DEN 241.12
Количина на стоки:

Надградете Го Изгледот На Вашата Корпа За Отпадоци,Убаво Се Вклопува На Вашето Биро,Лесно Се Чисти Целосно пластична Конструкција Нема Чип, ' рѓа или Вдлабнатина. Компактен, Современ отпад од замав може да биде дизајниран за мали простори и употреба под кабинетот. Тенок, заштеда на простор облик дизајниран да го искористи максимумот од тесните простори. Ништо нејасно или проблем, Едноставно не двоумете се да не контактирате.Сигурни сме дека ќе добиете совршени решенија. Надградете Го Изгледот На Вашата Корпа За Отпадоци,Убаво Се Вклопува На Вашето Биро,Лесно Се Чисти. Целосно пластична Конструкција Нема Чип, ' рѓа или Вдлабнатина. Компактен, Современ отпад од замав може да биде дизајниран за мали простори и употреба под кабинетот. Тенок, заштеда на простор облик дизајниран да го искористи максимумот од тесните простори. Ништо нејасно или проблем, Едноставно не двоумете се да не контактирате.Сигурни сме дека ќе добиете совршени решенија. Едноставен Изглед, Практична Минималистичка Корпа За Отпадоци Предности На Производот : - Лесен за чистење-Лесен За ракување технички Спецификации : - Материјал : Пластика-полипропилен испорака : - 1x Канта За Отпадоциовој Ѓубре може Да се Користи Како Декоратор на Уметнички Дела.

Основните својства

Додатоци на производот