Headdress на индискиот поглавар Гроздобер дрвена часовничка музичка кутија во облик на срцева кутија подароци за семејни пријатели на lубовници

Headdress на индискиот поглавар Гроздобер дрвена часовничка музичка кутија во облик на срцева кутија подароци за семејни пријатели на lубовници

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Без батерија : Продолжете да ја вртите рачката за да свирите музика Ретро дрвената музичка кутија со убава музика ќе ве однесе во магичен свет. Music Music Box има механизам за музички кутии со ветерници, кој едноставно ја затегнува и ја одврзува пролетта за да свири класична музика. Симпатична и мала музичка кутија : Големината е 3,5 "× 3,3" × 1,8 "(9см × 8,5 см × 4,5 см), можете да ја ставите во дланката. Ако имате какви било прашања во врска со нашата дрвена музичка кутија, ве молиме слободно Контактирајте нè, ​​ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Нема батерија : Продолжете да ја вртите рачката за да свирите музика. Ретро дрвената музичка кутија со убава музика ќе ве однесе во магичен свет. Кутијата за музика во срцето има механизам за ветерна музика во кутија Тоа едноставно ја затегнува и ја одврзува пролетта за да свири класична музика. Симпатична и мала музичка кутија : Големината е 3,5 "× 3,3" × 1,8 "(9см × 8,5 см × 4,5 см), можете да ја ставите во дланката. Ако имате какви било прашања во врска со нашата дрвена музичка кутија, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Гроздобер дрвена часовничка музичка кутија во облик на срцева кутија подароци за lубовници семејства пријатели во форма на срце, ветер на часовници, музички подароци за годишнината Божиќно роденден.

Основните својства

Додатоци на производот