DOITOOL 2 парчиња Личност Спална Соба Минијатурни + Ѓубре Рециклирајте Жив Отпад Од Ѓубре Со Црвени Резерви Спални Соби Во Форма На Корпа За Отпадоци Тротоарот На Автом

DOITOOL 2 парчиња Личност Спална Соба Минијатурни + Ѓубре Рециклирајте Жив Отпад Од Ѓубре Со Црвени Резерви Спални Соби Во Форма

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

палстик Организатор На Алатки за шминка : со капак на капакот, лесен за отворање и затворање, и со тркала, исто така, многу удобен и стилски. Пенкало Кади : Мини Тротоарот Ѓубре Корпа За Отпадоци Држач Гнездо дизајн заштедува простор додека дополнителен капацитет лесно држи инструменти за пишување, ножици, владетели и други високи материјали за биро. Канистер За Складирање пенкало : ✏ Изработени од квалитетен пластичен материјал, удобен и за употреба, лесен, отпорен на удари и не лесно нагоре, безбеден и здрав. Организатор На канцелариски Материјали : Мини Држач За Пенкало За Ѓубре Покрај Тротоарот Со капак на капакот, лесен за отворање и затворање, и со тркала, исто така, многу удобен и стилски. Мала Корпа За Отпадоци : дизајнот За Гнездење заштедува простор додека дополнителниот капацитет лесно држи инструменти за пишување, ножици, линијари и други високи материјали за биро.Канцеларија Маса Канта За Отпадоци. Организатор На Алатки за шминка : со капак на капакот, лесен за отворање и затворање, и со тркала, исто така, многу удобен и стилски. Пенкало Кади : Мини Тротоарот Ѓубре Корпа За Отпадоци Држач Гнездо дизајн заштедува простор додека дополнителен капацитет лесно држи инструменти за пишување, ножици, владетели и други високи материјали за биро. Канистер За Складирање пенкало : ✏ Изработени од квалитетен пластичен материјал, удобен и за употреба, лесен, отпорен на удари и не лесно нагоре, безбеден и здрав. Организатор На канцелариски Материјали : Мини Држач За Пенкало За Ѓубре Покрај Тротоарот Со капак на капакот, лесен за отворање и затворање, и со тркала, исто така, многу удобен и стилски. Мала Корпа За Отпадоци : дизајнот За Гнездење заштедува простор додека дополнителниот капацитет лесно држи инструменти за пишување, ножици, линијари и други високи материјали за биро.Канцеларија Маса Канта За Отпадоци. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики На Држачите За Моливи - со капак на капакот, лесен за отворање и затворање, и со тркала, исто така, многу удобен и стилски држач за држач за моливи. - Мулти-за корпа за складирање, држач за моливи, мини корпа за отпадоци и организатор на четки за шминка организатор на пенкало. - Изработен од квалитетен пластичен материјал, удобен И за употреба, Лесен, отпорен на удари и не лесно нагоре,Безбеден И Здравствен Организатор На Козметички Четки.

Основните својства

Додатоци на производот