Додатоци Компатибилни Со Xiaomi G10S ПРО Робот Правосмукалка Господар Четка Четка Партал Замена Резервни Делови

Додатоци Компатибилни Со Xiaomi G10S ПРО Робот Правосмукалка Господар Четка Четка Партал Замена Резервни Делови

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Компатибилен Со Xiaomi G10 S ПРО Робот Правосмукалка Господар четка четка крпа Замена резервни делови; Изработени од висококвалитетни материјали, потрајни. Силна апсорпција на вода и функции за дезодорирање, веднаш сува и сува, силна пропустливост на воздухот. Чистите четки го одржуваат вашиот домашен робот да работи со врвни перформанси. моќна и долготрајна моќ за чистење, лесно може да се справи со разни дамки, како што се траги, остатоци од сок, дамки од масло на подот итн. Компатибилен Со Xiaomi G10 S ПРО Робот Правосмукалка Господар четка четка крпа Замена резервни делови;. Изработени од висококвалитетни материјали, потрајни. Силна апсорпција на вода и функции за дезодорирање, веднаш сува и сува, силна пропустливост на воздухот. Чистите четки го одржуваат вашиот домашен робот да работи со врвни перформанси. моќна и долготрајна моќ за чистење, лесно може да се справи со разни дамки, како што се траги, остатоци од сок, дамки од масло на подот итн. Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница! Нашата продавница е специјализирана за производство на додатоци за правосмукалка, производот е строго тестиран и квалификуван. Ако не се разбере се достапни за да се консултираат со нашите услуги на клиентите ха.

Основните својства

Додатоци на производот