100 парчиња Црна Бања Рачка За Складирање Во Домаќинството Бин Канцеларија За Живеење Торба За Пикник Автомобил Xcm Со Мала Рачка-вратоврска Спална Соба X Ѓубре Прено?

100 парчиња Црна Бања Рачка За Складирање Во Домаќинството Бин Канцеларија За Живеење Торба За Пикник Автомобил Xcm Со Мала Рачка-вратоврска

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Јп РЕЦИКЛИРАНИ КОРПИ ЗА ОТПАДОЦИ Изработен од премиум и задебелен материјал, нема мирис и добра издржливост. ЦРНА КЕСА за ОТПАДОЦИ завршува со дизајн на рачка, удобен за употреба. ПРЕНОСЛИВА КЕСА ЗА ЃУБРЕ КОРИСТИ СИЛНИ КЕСИ за ОТПАДОЦИ - Погодни за повеќекратна употреба низ домот. КУЈНСКИ КЕСИ за ЃУБРЕ вратоврската За Рачка го олеснува носењето и може ефикасно да го исфрли ѓубрето за време на пренесувањето. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ КЕСИ ЗА ОТПАДОЦИ КОРИСТАТ ЗАШТИТНИ КЕСИ ЗА ДИЗАЈН - со рачка до рака, за употреба во бања, канцеларија, кујна, работна површина, биро, ресторан, тоалет и така натаму. РЕЦИКЛИРАНИ КОРПИ ЗА ОТПАДОЦИ Изработен од премиум и задебелен материјал, нема мирис и добра издржливост. ЦРНА КЕСА за ОТПАДОЦИ завршува со дизајн на рачка, удобен за употреба. ПРЕНОСЛИВА КЕСА ЗА ЃУБРЕ КОРИСТИ СИЛНИ КЕСИ за ОТПАДОЦИ - Погодни за повеќекратна употреба низ домот. КУЈНСКИ КЕСИ за ЃУБРЕ вратоврската За Рачка го олеснува носењето и може ефикасно да го исфрли ѓубрето за време на пренесувањето. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ КЕСИ ЗА ОТПАДОЦИ КОРИСТАТ ЗАШТИТНИ КЕСИ ЗА ДИЗАЈН - со рачка до рака, за употреба во бања, канцеларија, кујна, работна површина, биро, ресторан, тоалет и така натаму. Пакетот Вклучува 100 х Карактеристики на кеси за отпадоци-вратоврската За Рачка го олеснува носењето и може ефикасно да го исфрли ѓубрето за време на пренесувањето.

Основните својства

Додатоци на производот