Повторно употребливо змејото летање плетенка кожна нараквица, не ми треба терапија затоа што сум, присутен за пријатели, корисни подароци од пријатели, змејови, ле?

Повторно употребливо змејото летање плетенка кожна нараквица, не ми треба терапија затоа што сум, присутен за пријатели, корисни подароци од

Това е достапна
DEN 383.20
Количина на стоки:

Змејска нараквица со плетенка со плетенка - Оваа класична нараквица со плетенка со јаже е совршен подарок за летање со змејот Совршени подароци - Ова е совршен подарок за мажи, татковци, сопрузи, момчиња или пријатели на родендени, Денот на вineубените, Денот на таткото, Божиќ, итн. Погоден за секоја пригода!. Вградена нараквица од не'рѓосувачки челик - нараквицата е долга 20 см, па затоа е погодна за мажи. Кожната лента е црна, па одговара на повеќето машки облека и чевли. Детали за производот Тоа е изработено од не'рѓосувачки челик и кожена пи. Должината може да се прилагоди ако е предолга. Испорака - врежана и испорачана со loveубов од Georgiaорџија, САД. Змејска нараквица со плетенка со плетенка - Оваа класична нараквица со плетенка со јаже е совршен подарок за летање со змејот. Совршени подароци - Ова е совршен подарок за мажи, татковци, сопрузи, момчиња или пријатели на родендени, Денот на вineубените, Денот на таткото, Божиќ, итн. Погоден за секоја пригода!. Вградена нараквица од не'рѓосувачки челик - нараквицата е долга 20 см, па затоа е погодна за мажи. Кожната лента е црна, па одговара на повеќето машки облека и чевли. Детали за производот Тоа е изработено од не'рѓосувачки челик и кожена пи.

Основните својства

Додатоци на производот