Гудвак Замена За Тристар Правосмукалка По Филтер Со Додаток На Јаглерод Јаглен за 70306, а101, ЕКСЛ, мг серија

Гудвак Замена За Тристар Правосмукалка По Филтер Со Додаток На Јаглерод Јаглен за 70306, а101, ЕКСЛ, мг серија

Това е достапна
DEN 364.80
Количина на стоки:

2 Пакет Пакет-вклучува 2 филтри со додатоци за јаглероден диск Висококвалитетен филтер за замена За ТРИСТАР Оем Дел Број 70306. Се вклопува И става тристар вакуум ЕКСЛ, Г1, г2 серија. Секој филтер вклучува диск со јаглен за да ги зароби микроскопските честички и да ги намали мирисите и алергените. Лесен За Инсталирање-лесен за поврзување прилепувања. Се прилепува на вакуумот под капакот на филтерот. Секој филтер трае 6 месеци. Тристар * модели : . Заменува оем дел број : .

Основните својства

Додатоци на производот