ЈАНГСМ Професионални Нерѓосувачки Челик Ножици за Нокти прскалки-доказ Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Машинка И Датотека Со Фаќач-Зелена

ЈАНГСМ Професионални Нерѓосувачки Челик Ножици за Нокти прскалки-доказ Ноктите Ноктите Ноктите Ноктите Машинка И Датотека Со Фаќач-Зелена

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

[Големи ножици за отворање на вилицата] : широката вилица е доволна за сечење дебели нокти на мажи или жени, вградени нокти на нозете, нокти на постари лица, тоа е машинка за нокти за прсти и прсти погодна за секого [Дизајн отпорен на прскање] : Нашите машинки за нокти се дизајнирани со уред за складирање остатоци за да спречат прскање на ноктите за време на процесот на сечење нокти, да ја одржуваат просторијата чиста и да ви дадат опуштен живот. + [Машинки за нокти за заштеда на напор] : совршените закривени вилици, многу остри сечила и прачки што не се лизгаат гарантираат дека дебелите нокти можат брзо и чисто да се исечат без никаква борба. [Практичност и издржливост] : КЛЕШТИТЕ ЗА нокти ЈАНГСМ се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, со висока јачина, добра отпорност на корозија и долготрајни перформанси. [Совршен квалитет и услуга по продажбата] : Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта со кликнување на копчето "Контакт Со Продавачот" на вашата сметка. Ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволително решение и ќе ви одговориме што е можно поскоро. Јангсм Професионален Сет За Нега На Нокти1. Сите алатки се изработени од висококвалитетен јаглерод/нерѓосувачки челик за висока цврстина и издржливост.

Основните својства

Додатоци на производот