USB Камера Zyyini, Веб Камера 1080P Со Двоен Микрофон, Ротирачки Флексибилен Преглед На Компјутерска Камера Приклучок И Репродукција, ЗА КОМПЈУТЕР, Десктоп, Лаптоп, Видео ?

USB Камера Zyyini, Веб Камера 1080P Со Двоен Микрофон, Ротирачки Флексибилен Преглед На Компјутерска Камера Приклучок И Репродукција,

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Двоен Микрофон : оваа КОМПЈУТЕРСКА камера е дизајнирана со двоен микрофон со висока чувствителност и технологија за намалување на бучавата, што обезбедува сеопфатен пикап Широка Апликација : ОВАА USB веб-камера е широко користена во онлајн настава, онлајн конференција, видео разговор и веб-емитување во живо, итн. Приклучок И Игра : оваа веб камера е приклучок и игра со вметнување НА USB кабелот во компјутерот. Возачите не се задолжителни. Флексибилна Ротација : оваа веб-камера за лаптоп има 360 степени флексибилна ротација, задоволувајќи ги вашите различни потреби за работа и живот. 1080 P 30 FPS : ОВАА USB веб камера ја поддржува резолуцијата од 1920x1080 и 30 FPS, која може да фати јасни HD слики и видеа. 1080 P 30 FPS : ОВАА USB веб камера ја поддржува резолуцијата од 1920x1080 и 30 FPS, која може да фати јасни HD слики и видеа. Двоен Микрофон : оваа КОМПЈУТЕРСКА камера е дизајнирана со двоен микрофон со висока чувствителност и технологија за намалување на бучавата, што обезбедува сеопфатен пикап. Приклучок И Игра : оваа веб камера е приклучок и игра со вметнување НА USB кабелот во компјутерот. Возачите не се задолжителни. Флексибилна Ротација : оваа веб-камера за лаптоп има 360 степени флексибилна ротација, задоволувајќи ги вашите различни потреби за работа и живот.

Основните својства

Item Type:
USB Webcam
Material:
ABS
Interface:
USB
Resolution:
1920x1080
Display Frame Rate:
30fps
How to Use:
Plug and play:
PackageList:
1 xUSB Webcam:
1 x User Manual:

Додатоци на производот