Пливање Фитнес Гира, Прилагодливи Гира Поставени Тегови Тежини Тегови Поставени За Жени За Ефикасно Намалување На Притисокот На Зглобовите за Стрес На Коските И М?

Пливање Фитнес Гира, Прилагодливи Гира Поставени Тегови Тежини Тегови Поставени За Жени За Ефикасно Намалување На Притисокот На Зглобовите

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Обезбедува лебдечка поддршка додека го зајакнува горниот дел од телото Погоден за жени и деца. Вежбите за вода ефикасно го намалуваат стресот на зглобовите, коските и мускулите преку пловност. ЕВА гумените и пластичните производи се нови еколошки пластични материјали за пенење, со добар пуфер, сеизмичка, топлинска изолација, отпорна на влага, отпорност на корозија и водоотпорни предности и нетоксични, не-апсорбирачки. Фитнес тегови се изработени од висококвалитетна ЕВА пена и се лесни и водоотпорни. Мала тежина, спортови на вода во водата за апсорпција на вода. Оставете го во сенка и ќе го исуши денот. Фитнес тегови се изработени од висококвалитетна ЕВА пена и се лесни и водоотпорни. Вежбите за вода ефикасно го намалуваат стресот на зглобовите, коските и мускулите преку пловност. Обезбедува лебдечка поддршка додека го зајакнува горниот дел од телото. Погоден за жени и деца. Мала тежина, спортови на вода во водата за апсорпција на вода. Оставете го во сенка и ќе го исуши денот. ЕВА гумените и пластичните производи се нови еколошки пластични материјали за пенење, со добар пуфер, сеизмичка, топлинска изолација, отпорна на влага, отпорност на корозија и водоотпорни предности и нетоксични, не-апсорбирачки.

Основните својства

Item Type:
Dumbbell
Material:
EVA
Quantity:
2 Pcs
Weight:
Approx. 137g/4.8oz
Size:
Approx. 27x9x9cm/10.6x3.5x3.5in
Applicable Places:
Indoor, Seaside, Indoor Swimming Pool, Outdoor Swimming Pool
Package List:
2 x Dumbbell:
Note:
Do not use as a floating device. Suitable for players over 14 years old. :

Додатоци на производот