2мм спојка со молив постави механички молив автоматски молив технички молив Jakакар

2мм спојка со молив постави механички молив автоматски молив технички молив Jakакар

Това е достапна
DEN 892.80
Количина на стоки:

Сет на моливче од спојката од 2мм со HB 2 mm води и бришење Резервни лопати : 12 резервни HB 2mm води испорачани во пластичен сад. Сет на моливче од спојката од 2мм со HB 2 mm води и бришење. Резервни лопати : 12 резервни HB 2mm води испорачани во пластичен сад. Идеално за сите занаетчиски употреби.

Основните својства

Додатоци на производот