Беверли ghibli мојот сосед Тоторо печат Ханко мини печат Mei-Chan SGM-014

Беверли ghibli мојот сосед Тоторо печат Ханко мини печат Mei-Chan SGM-014

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

Преносен mini печат на Ghibli со подлога за мастило Лесна за употреба на големината на печатот од 12,5 мм. Големина : случај (W x h x d) : 2,7 x 1,0 x 1,5 инчи (69,5 x 26,5 x 38 mm); Печат : Прибл. W X H X H X D X 4,9 инчи (12,5 x 20 x 12,5 mm) x 4 парчиња. Боја на мастило : есенски лист. Материјали : МДФ, како, гума, уретан, хартија. Земја на потекло : Јапонија. Преносен mini печат на Ghibli со подлога за мастило. Лесна за употреба на големината на печатот од 12,5 мм. Големина : случај (W x h x d) : 2,7 x 1,0 x 1,5 инчи (69,5 x 26,5 x 38 mm); Печат : Прибл. W X H X H X D X 4,9 инчи (12,5 x 20 x 12,5 mm) x 4 парчиња. Боја на мастило : есенски лист. Материјали : МДФ, како, гума, уретан, хартија. Земја на потекло : Јапонија. Сет на симпатична марка Ghibli што го пренесува вашето расположение : слатки мини марки со моите ликови на соседот Тоторо. Големината на печатот е 12,5 x 12,5 mm Совршена големина за календар за лаптоп/таблети. Одлично за планери, дневници и лепливи белешки. Подготвени за употреба со подлога за мастило доаѓа во симпатичен случај за лесно носење. Сет од 4 гумени марки. Боја на подлогата : Име на есенски лисја Име : Беверли ghibli мојот сосед Тоторо Печат, мини печат, Mei-Chan SGM-014 (C) 1988 Studio Ghibli.

Основните својства

Додатоци на производот