Боја + плус печена глинена мозаик двојна тиква ламба

Боја + плус печена глинена мозаик двојна тиква ламба

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Севкупно : 29 1/2 "Висока Сенката е висока 16" ширина x 11 ". Користете една максимална стандардна основна сијалица од 150 вати (не е вклучено). Прекинувач за вклучување на приклучокот. Сенката е висока 16 „широка x 11“. Користете една максимална стандардна основна сијалица од 150 вати (не е вклучена). Вклучен прекинувач за приклучок. Двојна тиква стаклена табела за ламба од колекцијата на осветлување Color + Plus. Ексклузивна боја на дизајнер на печена глина со задебелена сенка на ленти. Висококвалитетна позлатена бронзена база и финална завршница. Обичајна направена по нарачка сенка со шема на мозаици. Процес на сенка американски патент # 7. Оваа двојна тиква стаклена табела за ламба од колекцијата Color + Plus нуди брилијантен акцент во боја за вашиот декор за дома. Дизајнерот печена глинеста база е рачно изработена од нашите искусни занаетчии во Калифорнија и е на врвот со прилагодена сенка на ламби. Сенката има ексклузивна шема на мозаик и е отпечатена по нарачка. Процес на сенка американски патент # 7. LAMP BASE PANT PANTUR # 8.

Основните својства

Додатоци на производот