Xxyys таванот ТВ монтирање, 360 ° вртење и навалување на таванот ТВ заграда, одговара на повеќето12-32/32-55 инчен LCD LCD рамен екран и заоблени телевизори, бели

Xxyys таванот ТВ монтирање, 360 ° вртење и навалување на таванот ТВ заграда, одговара на повеќето12-32/32-55 инчен LCD LCD рамен екран

Това е достапна
DEN 2495.68
Количина на стоки:

МАТЕРИЈАЛ - ТВ -монтирањето е изработено од челик, кој е убав и дарежлив Обезбедување на основата и задебелување на барот за закачалка го прави ТВ -држачот стабилна и не се тресе, го подобрува капацитетот на лежиштето и го прави услужниот живот подолг. Удобно искуство за гледање - дали сè уште се грижите за гледање телевизија со грб? Овој ТВ -штанд може да се прошири од 19,6 инчи до 39,3 инчи, прилагодување на аголот на навалување од 0 ° до 15 °, а левиот и десниот опсег на ротација е 360 °, за да се добие најдобро искуство со гледање. Различни методи за инсталација : ТВ -закачалката има два методи за инсталација : типот на таванот и типот на wallидот. Дали е хоризонтално, вертикални или наклонети wallsидови можат да бидат совршено прилагодени, да заштедат простор и да ја зголемат функционалноста на вашата телевизија. Уредна и убава - тешка конструкција што овозможува кабли да бидат скриени во средишната цевка, го прави да се појави исклучително уредно и убаво, доаѓа со сите потребни хардвер, лесен за инсталирање. Лесно за склопување - ТВ -заградата доаѓа со детални упатства за инсталација и е лесно да се соберат. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не, ние секогаш сме на ваша услуга. ★★ Применливиот простор на Space Lack Wallид? Треба да го инсталирате вашиот телевизор на таванот? Висината што може да се прилагоди на таванот ТВ монтирање е решението за вашиот ограничен wallиден простор. Совршен за барови, ресторани, фитнес центри, намирници, стоматолошки и медицински канцеларии, домашни инсталации и многу повеќе! ★★ Компатибилност Оваа премија за таванот ТВ е погодна за повеќето телевизори, силен капацитет на лежиште. Високо одделение од челик и неговиот финиш во прав отпорен на гребење ви обезбедува мир на умот дека вашиот телевизор е безбедно поставен.

Основните својства

Size:
as shown
Material:
cold rolled steel plate
Scope of application:
12-32/32-55inch TV
Colour:
White
Product weight :
35kg
Pitch angle adjustment:
0-15°
Rotate left and right:
360°
Installation method:
ceiling/wall
Telescopic length :
1m , 1.5m , 2m , 2.5m , 3m
Installation hole distance:
within 400x400MM
Scope of application:
office, living room, balcony, dining room, kitchen
Package Includes:
1 x TV Ceiling Mount :
1 x User Manual:
1 x Mounting Hardware Kit:
Reminder:
1. This product is manual measurement, there is an error of 2-3cm, please refer to the actual object received
2. This product only includes TV Ceiling Mount and its accessories :

Додатоци на производот