Laiyuhua Шарени лепливи куки со 5 куки и 1 оддел за складирање, совршен за вашиот влез, кујна, спална соба лето реалистична апетитна шема на лубеница

Laiyuhua Шарени лепливи куки со 5 куки и 1 оддел за складирање, совршен за вашиот влез, кујна, спална соба лето реалистична апетитна

Това е достапна
DEN 239.84
Количина на стоки:

Материјали и големина : Површината е изработена од микрофибер кожа, која е отпорна на абразија и лесен за чистење Основата е изработена од тврда пластика, што не е лесно да се пробие. Големина : 7 (л) x 2,7 (w) x 1 (ч) инчи. Мултименска цел : Wallидната кука со складирање за преграда е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, белешки по тоа, чешли. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна решетка, решетката за пешкири, решетката за шал, решетката за палто, куката за клучеви, куката за паричник и други. Идеално за влез, спална соба, плакарот, кујна и така натаму. Дизајн на печатење : Дизајнот на печатење ќе додаде допир на стил на вашето складирање. Одлично за организирање на просторот за влез и декоративно wallидови. Силен и разноврсен : Затворената кука силно се држи на најразлични површини, вклучувајќи насликани wallsидови, готови дрво, стакло, плочка, метал и други мазни површини. Лесен за употреба : Лесно за залепување и нема да ги оштети вашите wallsидови, нема потреба да се закова и да вежба. Лесно се отстранува без оштетување на површината, лесно може да се расклопи по топење на 3М ленти со загревање со фен за коса. Материјали и големина : Површината е изработена од микрофибер кожа, која е отпорна на абразија и лесен за чистење. Основата е изработена од тврда пластика, што не е лесно да се пробие. Големина : 7 (л) x 2,7 (w) x 1 (ч) инчи. Мултименска цел : Wallидната кука со складирање за преграда е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, белешки по тоа, чешли. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна решетка, решетката за пешкири, решетката за шал, решетката за палто, куката за клучеви, куката за паричник и други. Идеално за влез, спална соба, плакарот, кујна и така натаму. Дизајн на печатење : Дизајнот на печатење ќе додаде допир на стил на вашето складирање. Одлично за организирање на просторот за влез и декоративно wallидови. Силен и разноврсен : Затворената кука силно се држи на најразлични површини, вклучувајќи насликани wallsидови, готови дрво, стакло, плочка, метал и други мазни површини. Лесен за употреба : Лесно за залепување и нема да ги оштети вашите wallsидови, нема потреба да се закова и да вежба. Лесно се отстранува без оштетување на површината, лесно може да се расклопи по топење на 3М ленти со загревање со фен за коса.

Основните својства

Додатоци на производот