16gb Флеш Диск 10 Пакет Палецот Дискови Вредност Рефус, Преносни Разнобојни 16 GB USB 2.0 Мемориски Стапчиња Нараквица Pendrive За Складирање На Податоци, Мултипак Пенкало Дис?

16gb Флеш Диск 10 Пакет Палецот Дискови Вредност Рефус, Преносни Разнобојни 16 GB USB 2.0 Мемориски Стапчиња Нараквица Pendrive

Това е достапна
DEN 479.84
Количина на стоки:

Компатибилност-погон На Пенкало компатибилен СО USB 20 и сите видови оперативни системи (Windows 7,Windows 8, Windows 10, Vista, XP, 2000, ME,NT Linux и Mac OS, итн. Доверба-погон на Палецот фокусирајте се на обезбедување на безбедни,сигурни и преносливи уреди за складирање и нудење висококвалитетен производ. Идеализам-10 парчиња 16 GB флеш дискови. Ви овозможува да ја сегрегирате музиката, документите, филмовите ,сликите итн. Добри подароци за Мама, Тато, Дете, пријатели на Денот на Мајката, Денот на Таткото, денот На Децата и Божиќ. Добар избор за рекламирање-дозволете Печатење Логоа и реклами. Погодност-дизајн на Лента За Зглобови, земете го сето тоа со вас. Практично Складирање и Преносливост. Карактеристика-Различна Лента за Зглоб во боја може да ви помогне да разликувате различни типови датотеки. Лесен, удобен за прицврстување на приврзок за клучеви и лесен за носење. Компатибилност-погон На Пенкало компатибилен СО USB 2.0 и сите видови оперативни системи (Windows 7,Windows 8, Windows 10, Vista, XP, 2000, ME,NT Linux и Mac OS, итн. Доверба-погон на Палецот фокусирајте се на обезбедување на безбедни,сигурни и преносливи уреди за складирање и нудење висококвалитетен производ.

Основните својства

Додатоци на производот