X-DREE 20mm Dia Гума Наредени U Во Облик На 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 4pcs(20 mm de diametro revestido De goma en форма De U 304 abrazadera de manguera de clip de tubo de acero inoxidable 4pc

X-DREE 20mm Dia Гума Наредени U Во Облик На 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 4pcs(20 mm de diametro revestido De goma en форма De

Това е достапна
DEN 1507.20
Количина на стоки:

Погоден за прицврстување на цевки, ремени за кабли, цевки за заштита на кабли, црева и кабли Широко се користи во брод или морски, шофершајбна, автомобил, ХИВ и дома итн. Безбеден, издржлив и способен. Лесно за извртување, свиткување, манипулирање при инсталирање.(Фасил де торчер, доблар, манипуларен куандо се инсталала. Изработени од Нерѓосувачки Челик 304 и Гумен Материјал.(Хечо де 304 Материјал де каучо де ацеро неоксидабилен. 20мм Диа Гума Наредени Во Форма На Буквата У 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 4 парчиња 1.Клиповите за Гумени Цевки се погодни за прицврстување на цевки, ремени за кабли, цевки за заштита на кабли, црева и кабли. Тие се користат во речиси сите сектори на индустријата, на пр.во автомобилската индустрија, машинското и апликативното инженерство, хидрауликата и пневматиката, инженерството за мерење и контрола и хемиската, бродоградбата, електричната и прехранбената индустрија.Клиповите За Цевки се направени од одлични материјали за одделение. Со текот на годините, докажано е дека се безбедни, издржливи и способни во борбата против екстремните услови на стегање.Спецификација : Име На Производ : Дијаметар На Дупката За Прицврстување На Цевки : 6мм/0,24-инчна ширина на лентата : 15мм/0,6-Инчен Дијаметар на стегање : 20мм/0,8-инчна тежина : 62гмејн Боја : Сребрен Тон, Уцена : 304 Нерѓосувачки Челик, Содржина На Гумен Пакет : 4 парчиња х Опис На Клипот за Цевки На Шпански 20 мм diametro revestido De Goma En Форма De U 304 abrazadera de manguera de clip de tubo de acero inoxidable 4pcsadecuado para asegurar tuberjas, arneses De Cables, Tuberjas De Proteccién De Cables, Mangueras Y cables.

Основните својства

Додатоци на производот