Американска Контрола На Товар Затворен Комплет За Полици За Приколки За Комунални Услуги, Удобен Комплет За Е-Патеки, Вклучува Шини За Е-Патеки И Приклучоци За Завр

Американска Контрола На Товар Затворен Комплет За Полици За Приколки За Комунални Услуги, Удобен Комплет За Е-Патеки, Вклучува Шини

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

ПРАКТИЧНИОТ КОМПЛЕТ ЗА Е-ПЕСНА ЗА ПРИКОЛКА-Е Комплетите за Патеки го олеснуваат започнувањето Со Е-Песна или собирањето координирани најважни работи Овој комплет вклучува компоненти добро прилагодени за создавање ефективни греди за складирање во вашата затворена приколка за комунални услуги. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ - Нашите Шини За Е-Патека се изработени од издржлив галванизиран челик со 12 мерачи. Можете да создадете ефтин и силен шоринг зрак користејќи обично парче граѓа 2 х 4 заедно со вклучените приклучоци за крај од дрво. Граѓа Не Е Вклучена. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-вклучените приклучоци за завршување на дрво лесно се прицврстуваат и излегуваат Од Шините На Е-Патеката што ви овозможуваат да го прилагодите и повторно да го прилагодите поставувањето по потреба. Е ПЕСНА КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА- (4) 5' Хоризонтална Е-Песна Шини, (8) Дрво Крајот Приклучоци За Е-Песна. ЗАБЕЛЕШКА : Хардверот (завртки/завртки) за прицврстување На Е-Патеката не се вклучени. ЗАБЕЛЕШКА : Хардверот (завртки/завртки) за прицврстување На Е-Патеката не е вклучен. СПЕЦИФИКАЦИИ-Приложен Комплет За Полици За Приколки За Комунални Услуги Е Шини За Патеки Изработени од Галванизиран Челик Со 12 мерачи На Крајниот Штекер Од Дрво Тежина На Производот : 0,9 килограми секоја Количина : 1 Комплет За Патека За Приколка е. Овој Комплет За Полици за Е-Песна го олеснува создавањето разноврсни решенија за складирање во вашата затворена приколка за комунални услуги.

Основните својства

Додатоци на производот