КАПДЕ Најновата Нараквица За Часовници Од Легура На Титаниум За Феникс 6Х Нараквица 22 26мм За Гармин Феникс 6 6Х Про 5 5хплус 935 945 Д2 Нараквица

КАПДЕ Најновата Нараквица За Часовници Од Легура На Титаниум За Феникс 6Х Нараквица 22 26мм За Гармин Феникс 6 6Х Про 5 5хплус 935 945 Д2

Това е достапна
DEN 876.00
Количина на стоки:

Земја Како Што Е ОзначеноВисококвалитетен Материјал Од Легура На Титаниум.Уникатен, блескав и елегантен, погоден е за женски и машки во сите прилики, благородништво, издржливост и елеганција,. Се заснова на дизајнот на зглобот, ременот е прилагодлив, многу е погоден за долго носење.Висококвалитетен алтернативен ремен со метален адаптер за замена на ремените за часовници.Густината на легурата на титаниум е само 60% од онаа на челикот, тоа значи дека оваа лента за часовници ќе биде полесна од челичните ленти со иста големина. Нашата лента од легура на титаниум ќе покаже висока јачина, добра ригидност и знаци со мала тежина. Ќе ти се допадне. Само затворачот беше изработен од нерѓосувачки челик, бидејќи материјалот од титаниум не е најдобриот материјал за системот на затворач. Земја Како Што Е Означено.Висококвалитетен Материјал Од Легура На Титаниум.Уникатен, блескав и елегантен, погоден е за женски и машки во сите прилики, благородништво, издржливост и елеганција,. Се заснова на дизајнот на зглобот, ременот е прилагодлив, многу е погоден за долго носење.Висококвалитетен алтернативен ремен со метален адаптер за замена на ремените за часовници.Густината на легурата на титаниум е само 60% од онаа на челикот, тоа значи дека оваа лента за часовници ќе биде полесна од челичните ленти со иста големина.

Основните својства

Додатоци на производот