LXCOM осветлување 50 пакувања наводнување капка по капка надградена микро -спреј прилагодлива млазница 360 степени наводнување на проток на вода за наводнување за цвет

LXCOM осветлување 50 пакувања наводнување капка по капка надградена микро -спреј прилагодлива млазница 360 степени наводнување

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

✔ висок квалитет : Направено од високо квалитетен PP+POM, Dripper и Fixed Rod се комбинираат во една, поудобна и практична ✔ Конекција : 20см/7,87in.Сипибилен за цевка од 4мм/7мм (внатрешен/надворешен дијаметар). Со 1/4 '' врска со конец на конец, лесно може да ги поврзе PE цевките и капнувачите. ✔ АДВЕСТИБА : Капување и спреј за вода, двојна функција, исклучена индивидуално. Прилагодлив излез на вода, можете да ги отворите или затворите како што ви треба. Application Стичајна примена : Многу совршена за домашно градинарство, кондензирани растенија, земјоделско наводнување, цветни леи, расадници, тревници, градини од зеленчук, овоштарници, итн. Топли совети : За да ги направите приложување на емитери на цевки многу полесно, натопете го цевката прво во топла вода додека не омекнат. ✔ висок квалитет : Направено од високо квалитетен PP+POM, Dripper и Fixed Rod се комбинираат во една, поудобна и практична. ✔ Конекција : 20см/7,87in.Сипибилен за цевка од 4мм/7мм (внатрешен/надворешен дијаметар). Со 1/4 '' врска со конец на конец, лесно може да ги поврзе PE цевките и капнувачите. ✔ АДВЕСТИБА : Капување и спреј за вода, двојна функција, исклучена индивидуално. Прилагодлив излез на вода, можете да ги отворите или затворите како што ви треба.

Основните својства

Додатоци на производот