Mygift Wallид, поставен фудбалски дисплеј, рустикален дрво и индустриски црно -метал монтиран спортот на топката, декор за спортска соба, сет од 2

Mygift Wallид, поставен фудбалски дисплеј, рустикален дрво и индустриски црно -метал монтиран спортот на топката, декор за спортска

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Делукс рустикален изгорен цврсто дрво и индустриска мат црна метална жица wallид монтиран фудбалски држач за приказ на решетки за вашата спална соба, гаража, манкав, канцеларија или спортски објект Комплетот од 2 ви овозможува да ги чувате и прикажувате победниците на фудбалот, автограмирани спортски топки или за декор на домашен wallид. Рустично изгорено дрво за поддршка на дрво и индустриски стил Мат црн метал, прави модерна комбинација на дизајн, совршена за инкорпорирање во кој било стил на внатрешен дизајн. Решетката за држачи на фудбалот може лесно и безбедно да се монтира на повеќето wallидни површини со вклучен хардвер за монтирање ** Вклучува сидра на сув ид и стандардни завртки **. Приближни димензии : Севкупно - 3,9 H x 11.2 d; Rack Ball - 11,1 W X 6,7 D; Поддршка - 3,9 H x 5,9 W x 0,6 d (во инчи). Делукс рустикален изгорен цврсто дрво и индустриска мат црна метална жица wallид монтиран фудбалски држач за приказ на решетки за вашата спална соба, гаража, манкав, канцеларија или спортски објект. Комплетот од 2 ви овозможува да ги чувате и прикажувате победниците на фудбалот, автограмирани спортски топки или за декор на домашен wallид. Рустично изгорено дрво за поддршка на дрво и индустриски стил Мат црн метал, прави модерна комбинација на дизајн, совршена за инкорпорирање во кој било стил на внатрешен дизајн. Решетката за држачи на фудбалот може лесно и безбедно да се монтира на повеќето wallидни површини со вклучен хардвер за монтирање ** Вклучува сидра на сув ид и стандардни завртки **. Приближни димензии : Севкупно - 3,9 H x 11.

Основните својства

Додатоци на производот