КУТИИ За Алатки ДЕПИЛА 4 Слоја Фиока Пластична Кутија За Алати Голема Кутија За Риболов Завртки Кутија За Складирање Мами Додатоци За Послужавник Организатори Пре?

КУТИИ За Алатки ДЕПИЛА 4 Слоја Фиока Пластична Кутија За Алати Голема Кутија За Риболов Завртки Кутија За Складирање Мами Додатоци За Послужавник

Това е достапна
DEN 1089.60
Количина на стоки:

Голем капацитет : кутијата за складирање има повеќеслоен дизајн, голем капацитет за задоволување на вашите потреби Врвен квалитет : изработен е од пп пластика со одличен квалитет, цврст и издржлив. Големина : 26*15*18см. Широка примена : за држење алатки, завртки, завртки, делови, занаети и други мали предмети. Нашиот комплет кутии за алатки за организатори е изработен од цврста тврда пластика што нема да се скрши за време на транзитот. Депиласпецификација : Боја : Црвен Материјал : пластика големина : 26*15*18см количина : 1пцноти : 1. Ве молиме изберете големина, боја и број на парчиња пред да нарачате. Вклучен е само производот, други реквизити што се користат за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купувањето. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете. Поради рачно мерење, може да се појават некои грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Пренослива Кутија За Алатки.

Основните својства

Color:
Red
Material:
plastic
Size:
26*15*18cm
Quantity:
1pc
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering.:
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing.:
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand.:
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you.:
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services.:
Portable Tool Box. :

Додатоци на производот