Мал Вентилатор На маса, Компактен Мини Ладилник За Ладење Со Двоен Лист Турбо Вентилатор За Ладење,Погоден За Домашен Канцелариски Автомобил Надворешно Патување С

Мал Вентилатор На маса, Компактен Мини Ладилник За Ладење Со Двоен Лист Турбо Вентилатор За Ладење,Погоден За Домашен Канцелариски Автомобил

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Безбедност-Вентилаторот Без Лопатка Нема Ротација на Сечилото,Со Висок Безбедносен Фактор и без опасност Заштеда на енергија-Електричната Енергија На Вентилаторот Без Сечила Троши Половина Од Енергијата на Конвенционалниот Вентилатор,Многу Енергетски ефикасен. Лесно За Чистење-Дизајнот Без Лисја Го прави Чистењето На Вентилаторот поудобно. Широко Се Користи-Овој Симпатичен Десктоп Вентилатор Е Многу Погоден За Канцеларија,Студија, Спална Соба. Услуга За Задоволство-Ние Сме Посветени На Обезбедување Квалитетни Производи И Услуги За Сите Наши Клиенти.Доколку Имате Какви Било Прашања, Слободно Контактирајте Не Преку е-пошта. Безбедност-Вентилаторот Без Лопатка Нема Ротација на Сечилото,Со Висок Безбедносен Фактор и без опасност. Заштеда на енергија-Електричната Енергија На Вентилаторот Без Сечила Троши Половина Од Енергијата на Конвенционалниот Вентилатор,Многу Енергетски ефикасен. Лесно За Чистење-Дизајнот Без Лисја Го прави Чистењето На Вентилаторот поудобно. Широко Се Користи-Овој Симпатичен Десктоп Вентилатор Е Многу Погоден За Канцеларија,Студија, Спална Соба. Услуга За Задоволство-Ние Сме Посветени На Обезбедување Квалитетни Производи И Услуги За Сите Наши Клиенти.Доколку Имате Какви Било Прашања, Слободно Контактирајте Не Преку е-пошта. Нашите Вентилатори На Работната Површина Имаат Дизајн Без Лисја,Нежна Брзина На Ветерот,Безбедна Употреба, Лесен За Чистење И Складирање.напојува Со Usb Кабел.Можете да Го Ставите На Хоризонталната Површина на Масата,Бирото,Ноќната Маса,Масичката и лесно Да Уживате во Ветрето.карактеристики : 1.Конвекција на воздухот, Циркулација На Целата Куќа, Двојно Прилагодлива, Тивка и Мека;2.

Основните својства

Додатоци на производот