КСЗОН Валкана Облека Кошница За Чување Ткаенина Кошница За Домашно Перење Кошница Валкана Облека Корпа За Складирање Бања Валкана Облека Корпа Сина Поларна Мечка

КСЗОН Валкана Облека Кошница За Чување Ткаенина Кошница За Домашно Перење Кошница Валкана Облека Корпа За Складирање Бања Валкана Облека Корпа

Това е достапна
DEN 529.60
Количина на стоки:

Кошница За чување Ткаенина За валкана облека Кошница За чување Домашна корпа За перење Валкана облека кошница за складирање бања валкана корпа за облека Преклоплив голем капацитет, лесен за складирање, заштедува простор. Памук и лен со заоблени агли и рачки на страни. Мебел и бања, дневни потреби, тибетски играчки за облека итн. Различни стилови и бои можат да бидат избрани, едноставни и дарежливи. Производи : Валкана боја на корпа : сина поларна мечка, зелена позадина фламинго, зелени садови, розова поларна мечка, бела позадина фламинго, решетка за кафе, сива решетка, црна решетка, бела решетка, темно сина поларна мечка, Christmas, Новогодишна елка, етнички ветер, кит, жолта гранка, гранка од пепел, розова решетка, случајна испорака опсег на примена : материјал за дневна соба во бања : памучен коноп.

Основните својства

Додатоци на производот