Компактно Огледало Тркалезно Компактно Огледало Двострано, Дефокусирано цветно огледало од мачка за Мажи/Жени, 1 X 2X Зголемување

Компактно Огледало Тркалезно Компактно Огледало Двострано, Дефокусирано цветно огледало од мачка за Мажи/Жени, 1 X 2X Зголемување

Това е достапна
DEN 1160.00
Количина на стоки:

1Издржлив и компактен;.Двојно огледало, лесно за носење. Без разлика дали станува збор за автомобил или ставен ранец е најдобриот избор за огледало;.Приближно 2,25 "ретровизори со дијаметар и дебелина од 0,25" Можат да прифатат прилагодување на моделот, прилагодена шема ве молиме упатства за е-пошта, благодарам!.Двострано огледало од нерѓосувачки челик, едната СТРАНА 1 X, едната СТРАНА 2x зголемување. Оваа ставка е преносливо огледало за шминка, кое е направено од издржлива легура на цинк. Има двострани огледала и прифаќа дизајн на преклопување, лесен за носење во вашиот џеб или чанта.

Основните својства

Додатоци на производот