Дикси Поединечно Завиткана 6 Полипропиленска Пластична Вилушка Со Средна Тежина ОД ГП ПРО, Вајт, ФМП23С,

Дикси Поединечно Завиткана 6 Полипропиленска Пластична Вилушка Со Средна Тежина ОД ГП ПРО, Вајт, ФМП23С,

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Пластична вилушка за еднократна употреба за употреба со мека храна и многу цврста храна како салата од компири, лазања, колбаси или виршли и други јадења Изработени од полипропилен за флексибилност и да се спротивстави на кршење. Завиткан во проѕирна пластична фолија за санитарни услови. Белата пластична вилушка се координира со други бели прибор и многу дизајни и украси на садови. Мерки 6" и доаѓа во случај на 1. Дикси ФМП23Ц Полипропиленска Вилушка Со Средна Тежина, Поединечно Завиткана, 6 цитати; Должина, Бела (Случај од 1,0.

Основните својства

Додатоци на производот