Симпатична бела француска булдогс Француски сет од 4-2 Секоја налепници за винил - за телефон со шише со вода за лаптоп - водоотпорни декорации

Симпатична бела француска булдогс Француски сет од 4-2 Секоја налепници за винил - за телефон со шише со вода за лаптоп - водоотпорни декорации

Това е достапна
DEN 63.84
Количина на стоки:

Големина : 2 "секој Американски производ направил. Водоотпорен винил отпорен на отворено, бродови во пакување со брендирани графики. Одлично за телефони, автомобили, лаптопи, I-плочи, шкафчиња, кутии со алатки, итн!. Големина : 2 "секој. Американски производ направил. Водоотпорен винил отпорен на отворено, бродови во пакување со брендирани графики. Одлично за телефони, автомобили, лаптопи, I-плочи, шкафчиња, кутии со алатки, итн!. Налепница за винил со целосна боја. Издржлива 5 -годишна гаранција за квалитет на живот на отворено. Се однесува на секоја сува чиста површина. Едноставна апликација за кора и стап.

Основните својства

Додатоци на производот