Божиќни Подароци За Жени, Подароци За Вино За Жени Сопруга Ќерка Пријателка, Подароци За Љубителите На Вино, Торбичка За Ладилници За Вино И Комплет Подароци За Вин?

Божиќни Подароци За Жени, Подароци За Вино За Жени Сопруга Ќерка Пријателка, Подароци За Љубителите На Вино, Торбичка За Ладилници

Това е достапна
DEN 735.84
Количина на стоки:

Совршен Божиќен Или Роденденски Подарок За Љубителите на Виното : оваа симпатична торбичка за ладилници за вино и тамблери за вино 2 пакети поставени како подароци за роденден за жени сопруга ќерка најдобра пријателка девојка, таа апсолутно ја сакаше, уникатна идеја за подароци за неа како подароци за вино, подароци за патување, подароци за плажа, подароци за кампување Тоа е, исто така, како 21-ви 30-ти 40-ти 50-ти 60-ти роденденски подароци. Практична и Стилска : оваа торба за вино со преносливост и погодност што ја нуди нашиот популарен носач на двојни вински торби, можете да бидете сигурни дека ќе добиете повеќе за вредноста на вашите пари, подароци под 50 долари. Лесен За Употреба : тоа е совршена големина со прилагодлив ремен за рамо и рачка за носење, што значи дека е лесен за носење речиси насекаде. НЕ само ШТО Е ЕДНОСТАВЕН и ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ, тој убаво се преклопува за патување и пакување, така што можете да го носите со себе насекаде каде што ви треба. Издржлив : нашиот висококвалитетен материјал од полиестерска ткаенина е лесен, со поместена изолација за да го заштити вашето омилено шише вино. Практично : Совршено За патувања и патувања на плажа настани на отворено пикник за пикник во базен, нудејќи доволно простор за носење до две шишиња вино, многу симпатичен ранец со чаши за вино и место за чување вино. Совршен Божиќен Или Роденденски Подарок За Љубителите на Виното : оваа симпатична торбичка за ладилници за вино и тамблери за вино 2 пакети поставени како подароци за роденден за жени сопруга ќерка најдобра пријателка девојка, таа апсолутно ја сакаше, уникатна идеја за подароци за неа како подароци за вино, подароци за патување, подароци за плажа, подароци за кампување. Тоа е, исто така, како 21-ви 30-ти 40-ти 50-ти 60-ти роденденски подароци. Практична и Стилска : оваа торба за вино со преносливост и погодност што ја нуди нашиот популарен носач на двојни вински торби, можете да бидете сигурни дека ќе добиете повеќе за вредноста на вашите пари, подароци под 50 долари. Лесен За Употреба : тоа е совршена големина со прилагодлив ремен за рамо и рачка за носење, што значи дека е лесен за носење речиси насекаде.

Основните својства

Додатоци на производот