Boxwave Кабел Компатибилен Со Razer Blade 17 - DIRECTSYNC PD Кабел-USB-C ДО USB-C, Тип C Плетенка 3ft Полнење и Синхронизација Кабел За Razer Блејд 17-Млаз Црна

Boxwave Кабел Компатибилен Со Razer Blade 17 - DIRECTSYNC PD Кабел-USB-C ДО USB-C, Тип C Плетенка 3ft Полнење и Синхронизација Кабел За

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

? [100 ВАТИ ПД] Кабел Со Боксови Компатибилен со Жилет 17 (2022) Способен да превезува До 100 ВАТИ Pd Моќност, PD Кабелот Direct Sync е кабелот што ви треба за да го наполните Сечилото 17 (2022) и други уреди со голема моќност, вклучително И Лаптопи! Внимавајте на другите кабли кои можат да престанат да работат, па дури и да предизвикаат опасности од пожар! КАБЕЛОТ DIRECTSYNC PD е оценет за да се справи со пропусниот опсег и брзината со која бара Вашето Сечило 17 (2022)!. ? [Плетен Кабел] Направен Со НАЈЛОНСКИ материјали СО ВИСОК СТЕПЕН ОД 100 см / 3 стапки, КАБЕЛОТ Direct Sync PD може да се справи дури и со најтешките средини. Овој кабел е силен, но флексибилен за да ги задоволи вашите потреби за полнење во секоја ситуација. ? [Олеснување На вирусот] КАБЕЛОТ Direct Sync PD е опремен со издржливи, гумени релјефи ЗА напрегање НА GROMMET НА ДВАТА конектори за да се спречи кршење на кабелот и да се елиминира проблемот со поврзувањето. ? [Пренос На Податоци Со голема Брзина] Приклучете Го PD-Кабелот Direct Sync во вашиот компјутер ЗА МОЛСКАВИЧНО БРЗ пренос НА податоци ДОДЕКА го полните Сечилото 17 (2022)!. ? [Лесен За Употреба] Едноставно приклучете ГО КОНЕКТОРОТ USB Тип-C на вашиот полнач, а другиот крај во Сечилото 17 (2022) за да започнете со полнење!. Кабел Со Боксови Компатибилен Со Жилет 17 (2022).Кога треба да го наполните Сечилото 17 (2022), земете го издржливиот и разноврсен DIRECTSYNC PD Кабел од Box Wave!Способен да превезува До 100 ВАТИ Pd Моќност, PD Кабелот Direct Sync е кабелот што ви треба за да го наполните Сечилото 17 (2022) и други уреди со голема моќност, вклучително И Лаптопи! Внимавајте на другите кабли кои можат да престанат да работат, па дури и да предизвикаат опасности од пожар! КАБЕЛОТ DIRECTSYNC PD е оценет за да се справи со пропусниот опсег и брзината со која бара Вашето Сечило 17 (2022)!Направен со НАЈЛОНСКИ материјали од 100 см / 3 стапки, КАБЕЛОТ Direct Sync PD може да се справи дури и со најтешките средини.

Основните својства

Додатоци на производот