Сина Розова Ајфелова Кула Шофершајбната Сонце Сенка - Преклопен Автомобил Пред Прозорец За Сонце Блокови Ув Зраци Штитник за Сонце #804

Сина Розова Ајфелова Кула Шофершајбната Сонце Сенка - Преклопен Автомобил Пред Прозорец За Сонце Блокови Ув Зраци Штитник за Сонце 804

Това е достапна
DEN 1472.00
Количина на стоки:

€УВ ЗАШТИТА®ув рефлектирачки материјал СО Висока густина за максимална заштита за внатрешноста на вашето возило Го Штити Вашето Возило од 99% Од Штетните Оштетувања НА УВ Зраците, го одржува автомобилот во целосна цврста заштита, автоматската предна сончева сенка ја одржува чистата Внатрешност без избледување или пукање ●УДОБЕН КУЛ ЕНТЕРИЕР во типичен сончев ден, избегнувајте дополнителна топлина и одржувајте ја вашата внатрешност ладна со нашиот заштитник за Сончање со врвен квалитет на Шофершајбната. Ги намалува температурите на внатрешните автомобили за 30-50 степени. Блокира оштетување НА УВ зраците; го одржува автомобилот поладен во сончеви денови. ●УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА€ 62 x 32 во / 158 x 81 см, Погоден за повеќето возила, како ШТО се SUV, Камиони, Комбиња и Автомобили. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА и ПРЕКЛОПУВАЊЕ ● Визирите На Автомобилот Шофершајбната Со Сончева Сенка Лесно се Појавува И Се Преклопува за Неколку Секунди. Поставете Ја Рамката На Сенката За Сонце На Долниот Дел Од Прозорецот Додека Користите Сенка За Сонце За Автомобил За Да Одолеете/Да Ја Зацврстите Сенката За Сонце. Исто Така, Доаѓа Со Торба За Складирање Што Се Преклопува За Складирање Кога Не Се Користи. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН●овој капак на визирот на шофершајбната е исто така персонализиран отпечатен, можете да ја најдете шемата за совпаѓање со нашата продавница, персонализираното печатење може да ви помогне брзо да го забележите вашиот автомобил, да привлечете внимание на другите и целосно да го покажете вашиот личен вкус. Во исто време ние исто така поддржуваме кориснички услуги. €УВ ЗАШТИТА®ув рефлектирачки материјал СО Висока густина за максимална заштита за внатрешноста на вашето возило Го Штити Вашето Возило од 99% Од Штетните Оштетувања НА УВ Зраците, го одржува автомобилот во целосна цврста заштита, автоматската предна сончева сенка ја одржува чистата Внатрешност без избледување или пукање. ●УДОБЕН КУЛ ЕНТЕРИЕР во типичен сончев ден, избегнувајте дополнителна топлина и одржувајте ја вашата внатрешност ладна со нашиот заштитник за Сончање со врвен квалитет на Шофершајбната. Ги намалува температурите на внатрешните автомобили за 30-50 степени. Блокира оштетување НА УВ зраците; го одржува автомобилот поладен во сончеви денови. ●УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА€ 62 x 32 во / 158 x 81 см, Погоден за повеќето возила, како ШТО се SUV, Камиони, Комбиња и Автомобили. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА и ПРЕКЛОПУВАЊЕ ● Визирите На Автомобилот Шофершајбната Со Сончева Сенка Лесно се Појавува И Се Преклопува за Неколку Секунди. Поставете Ја Рамката На Сенката За Сонце На Долниот Дел Од Прозорецот Додека Користите Сенка За Сонце За Автомобил За Да Одолеете/Да Ја Зацврстите Сенката За Сонце. Исто Така, Доаѓа Со Торба За Складирање Што Се Преклопува За Складирање Кога Не Се Користи. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН●овој капак на визирот на шофершајбната е исто така персонализиран отпечатен, можете да ја најдете шемата за совпаѓање со нашата продавница, персонализираното печатење може да ви помогне брзо да го забележите вашиот автомобил, да привлечете внимание на другите и целосно да го покажете вашиот личен вкус.

Основните својства

Додатоци на производот