Сурблу Екстра-Голем Организатор За Складирање Чевли Под Креветот Чевли Решение За Складирање Плакар 2 Метални патенти И 3 Рачки Преклопливи Ткаенини Кутија Со Конт

Сурблу Екстра-Голем Организатор За Складирање Чевли Под Креветот Чевли Решение За Складирање Плакар 2 Метални патенти И 3 Рачки

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Оксфорд Премиум Материјал : торбата за складирање чевли е изработена од висококвалитетен оксфорд, задебелен ПВЦ и неткаен материјал со пластични плочи од 2 мм од четири страни, што е тешка, силна, дише и отпорна на влечење. Складирање со голем Капацитет : комплет од 2 организатори и овозможува на вашата продавница 20 пара чевли (по 10). Секој оддел може да биде бесплатна инсталација за да одговара на различни големини на чевли, без разлика дали се работи за детски чевли или високи потпетици и чизми. Исто така, работете убаво за складирање облека, крпи итн. Неговата димензија е 30ин*24ин*6ин (75см*60см*15см). Цврст Дизајн На Рачката : со 1 рачка од секоја страна, лесно се извлекува и може да се постави хоризонтално или линеарно, што го прави погоден за повеќето простори под креветот. Максимално искористете го просторот под креветот со овој организатор за чевли под креветот. Јасен Дизајн На Прозорецот : проѕирниот проѕирен пвц прозорец ви овозможува да ги изберете чевлите пред да ги извадите, одржувајќи ги чисти цело време. Овие сезонски кутии за складирање се одлични за складирање. Лесно се преклопува : оваа кутија за чевли се преклопува многу добро кога не ја користите. Можете да го преклопите многу добро за да заштедите простор. Премиум Материјал : торбата за складирање чевли е изработена од висококвалитетен оксфорд, задебелен ПВЦ и неткаен материјал со пластични плочи од 2 мм од четири страни, што е тешка, силна, дише и отпорна на влечење. Складирање со голем Капацитет : комплет од 2 организатори и овозможува на вашата продавница 20 пара чевли (по 10). Секој оддел може да биде бесплатна инсталација за да одговара на различни големини на чевли, без разлика дали се работи за детски чевли или високи потпетици и чизми. Исто така, работете убаво за складирање облека, крпи итн. Неговата димензија е 30ин*24ин*6ин (75см*60см*15см). Цврст Дизајн На Рачката : со 1 рачка од секоја страна, лесно се извлекува и може да се постави хоризонтално или линеарно, што го прави погоден за повеќето простори под креветот. Максимално искористете го просторот под креветот со овој организатор за чевли под креветот. Јасен Дизајн На Прозорецот : проѕирниот проѕирен пвц прозорец ви овозможува да ги изберете чевлите пред да ги извадите, одржувајќи ги чисти цело време.

Основните својства

Додатоци на производот