Wxxgy Wallидни Корнизи, Нордиска Решетка За Складирање Ѕидови, Решетка За Ѕидни Ѕидови, Полица Без Удари, Корпа За Закачување Ковано Железо Од Бања, Решетка За Складирањ

Wxxgy Wallидни Корнизи, Нордиска Решетка За Складирање Ѕидови, Решетка За Ѕидни Ѕидови, Полица Без Удари, Корпа За Закачување Ковано

Това е достапна
DEN 456.00
Количина на стоки:

Инсталацијата е Цврста и Бара Мало Склопување (Вклучувајќи Хардвер)100% Задоволство На Клиентите.Сите Предлози за Нашите Производи Или Услуги се Добредојдени. Складирање и Издржливост на примерокот : Лесните И Цврсти Метални Држачи Го Издржуваат Тестот на Времето. Комбинација и Разноврсност : Висат Во Спалната Соба или Бањата за Да Се Сместат Производи За Убавина,Да Покажат Семејни Фотографии Во Стилот На Галерија во ходникот или Да Покажат Зачини и Лименки во близина на Каминот,Аголот или Кујната. Материјали : Ковано Железо,Ретро Дизајн; Покажувајќи Шармантни Експонати,Украси и Други Скапоцени Предмети,Тој е Идеален за Истакнување Дневни Соби,Канцеларии,Кујни Итн. Заштеда на простор : Намалете Ја Конфузијата На Мали Простории или Големи Простории Со Елегантно Складирање На Вашите Книги,Вазни,Семејни Фотографии и Други Додатоци на Штандот за Прикажување. Име на производ : Ledgeproduct Големина : 27 X11, 5 X27 Cm Product Материјал : Ковано Железо број На Подови : 1-ви Кат Метод На Инсталација : Монтиран На Wallид Боја На Производот : Црна, Белешка : Поради Различните Алатки за Мерење и Методите на Мерење,Грешката Во Големината На Податоците Е Обично 1-3 см.Прости!Овој Пакет Содржи Само Самата Решетка, А Другите Предмети Прикажани на Сликата не се Вклучени во Производот.

Основните својства

Додатоци на производот