Приколка Накуцване-Националната Гарда НА Американската Армија, Печат

Приколка Накуцване-Националната Гарда НА Американската Армија, Печат

Това е достапна
DEN 228.80
Количина на стоки:

ГОЛЕМИНА : овој капак одговара на секој автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ со приемник за кука од 2 инчи Сликата е со димензии 3,5 инчи квадрат. КВАЛИТЕТ : капакот е направен од тешка пластика со големо влијание. Сликата е заштитена со издржлива епоксидна купола која исто така обезбедува прекрасна завршница. Лесен за инсталирање и вклучува пластична игла за прицврстување за да ја задржите на место. ИЗДРЖЛИВ : пластиката со големо влијание и издржливата епоксидна купола го прават ова производи што ќе траат со години и години. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : ако не сте 100% задоволни по добивањето на вашата нарачка, известете не веднаш. Ние нудиме без проблеми, без прашања побара пари гаранција за враќање. Нашите производи се произведени и брод Од Јужна Флорида, САД!. ГОЛЕМИНА : овој капак одговара на секој автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ со приемник за кука од 2 инчи. Сликата е со димензии 3,5 инчи квадрат. КВАЛИТЕТ : капакот е направен од тешка пластика со големо влијание. Сликата е заштитена со издржлива епоксидна купола која исто така обезбедува прекрасна завршница. Лесен за инсталирање и вклучува пластична игла за прицврстување за да ја задржите на место. ИЗДРЖЛИВ : пластиката со големо влијание и издржливата епоксидна купола го прават ова производи што ќе траат со години и години.

Основните својства

Додатоци на производот