Списание и сопственик на книги на Денот на вineубените Амбесон, Апстрактни срца ритмички романтични илустрација, декор на решетката за внатрешни работи на домот и к?

Списание и сопственик на книги на Денот на вineубените Амбесон, Апстрактни срца ритмички романтични илустрација, декор на решетката за

Това е достапна
DEN 799.84
Количина на стоки:

Мерења - 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна!. Направено од - со своите брилијантни бои од %, 100 полиестерска ткаенина делува како елемент на акцент што ќе трае со години!. Карактеристики - Идеален подарок за свежо преместени или ново -оженети пријатели! Може да се користи на кое било место во вашата канцеларија или дома. Лесно за грижа и употреба - можете да заштедите време со миење на ткаенината на ладниот деликатен циклус. Современи отпечатоци-печатени со најсовремена технологија за дигитално печатење. Увезени или направени во САД. Мерења - 22 "широк x 19,29" долг. Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од - со своите брилијантни бои од %, 100 полиестерска ткаенина делува како елемент на акцент што ќе трае со години! Карактеристики - Идеален подарок за свежо преместени или ново -оженети пријатели! Може да се користи на кое било место во вашата канцеларија или дома. Лесно за грижа и употреба - можете да заштедите време со миење на ткаенината на ладниот деликатен циклус. Дали сакате да го исчистите нередот на вашата работна маса? Нема да има повеќе распрскувани книги на подот! Со држачот на списанието, можете да ги чувате вашите дневни весници или списанија во стил! Овие книжарници на списанија ќе му дадат на вашиот дом посовремен изглед со нивниот естетски изглед. За вас ќе ви биде јасно дека тоа е витален елемент на акцент во секој дом, канцеларија и на кое било друго место. Некои мали елементи се клучни за успехот на вашиот дом. Сите ваши книги и весници ќе застанат заедно на решетката за списанија за држачот на подот, привлекувајќи се и на очите и за вашиот интелект.

Основните својства

Додатоци на производот